РусскийEnglishУкраiнською
white line white line

Украiнски клієнти

АТ "Укртатнафта"
АТ "Укртатнафта"
ВАТ "Концерн Стирол"
ВАТ "Концерн Стирол"
ВАТ "ДніпроАЗОТ"
ВАТ "ДніпроАЗОТ"
ВАТ "Полтавський ГЗК"
ВАТ "Полтавський ГЗК"
ВАТ "Одеський державний припортовий завод"
ВАТ "Одеський державний припортовий завод"

Наші клієнти

Про компанію ENCE GmbH

ENCE GmbH це інжинірингова компанія, яка динамічно розвивається і спеціалізується на постачанні широкого спектру промислового устаткування для хімічної, гірничо-збагачувальної і металургічної галузей.

Про компанію ENCE GmbH

Однією з цілей компанії ENCE GmbH є підвищення оперативності роботи з Замовниками та надання їм максимально високого рівня сервісу. Для здійснення цієї ідеї в 2003 році, спільно з компанією ТОВ "ІНТЕХ СА", було відкрито представництво ENCE GmbH / Україна, яке представляє інтереси головної компанії на території України та Республіки Білорусь. Географічна близькість до Замовників посприяла не лише збільшенню ефективності "зворотного зв'язку" з ними, але й надала можливість пропонувати Замовникам постачання промислового обладнання на більш привабливих умовах (DDP).

Девіз роботи представництва ENCE GmbH: передове і якісне обладнання, сучасний сервіс, перевірені передові технології і найкоротші терміни виконання замовлень.

Спеціалісти представництва ENCE GmbH/Україна та компанії ТОВ «ІНТЕХ СА» Київ зможуть підібрати оптимальний варіант і надати конкурентно спроможну пропозицію по широкому спектру обладнання:

Про компанію ENCE GmbH

Повний перелік промислового обладнання, яке постачається компанією ENCE GmbH можна переглянути тут.

Накопичений досвід роботи представництва ENCE GmbH дозволяє вирішувати найскладніші завдання наших Замовників, а висококваліфікованим спеціалістам – запропонувати в найкоротші терміни оптимальні для Замовника рішення або надати технічну консультацію з питань, що становлять інтерес. За час роботи на території України представництво ENCE GmbH встигло зарекомендувати себе як надійний постачальник не тільки якісного обладнання і запчастин, але й ефективних технологічних рішень як на окремих етапах виробництва, так і у виробничому комплексі загалом.

Про компанію ENCE GmbH

На даний момент представництво ENCE GmbH працює з багатьма промисловими підприємствами України, з переліком яких Ви можете ознайомитись на цій сторінці


З останніх поставок представництва ENCE GmbH виділимо тільки ті, що наглядно демонструють широку сферу діяльності компанії:

Шиберні засувки для ВАТ "Полтавський ГЗК" Встановлені на фабриці збагачення в технологічному процесі виробництва залізорудного концентрату
Шиберні засувки для ВАТ "Полтавський ГЗК" Встановлені на фабриці збагачення в технологічному процесі виробництва залізорудного концентрату.

Шиберні засувки DN1000 з гідроприводами для ВАТ "Полтавський ГЗК" Використовуються для аварійного перекриття потоку шламу в процесі його гідротранспортування до шламонакопичувачів
Шиберні засувки DN1000 з гідроприводами для ВАТ "Полтавський ГЗК" Використовуються для аварійного перекриття потоку шламу в процесі його гідротранспортування до шламонакопичувачів.

Ущільнення плаваючого даху резервуару для зберігання нафтопродуктів. Використовується для захисту від  будь-якого впливу в процесі експлуатації, в тому числі  від атмосферних опадів. Система водоспуску
Ущільнення плаваючого даху резервуару для зберігання нафтопродуктів. Використовується для захисту від будь-якого впливу в процесі експлуатації, в тому числі від атмосферних опадів. Система водоспуску. Замовник - АТ "Укртатнафта".

Комплект вогнетривких матеріалів печі Н-101 для установки "Детол"
Комплект вогнетривких матеріалів печі Н-101 для установки "Детол" (ВАТ "НАФТАН", Республіка Білорусь)

Крім цього, представництво ENCE GmbH здійснило постачання наступного обладнання:

  • Насоси в цех капролактаму і в цех амоніаку для ВАТ "АЗОТ", м. Черкаси;
  • Напівзанурювальні насоси для перекачування рідкої сірки і буровий інструмент для ДП "Північний ГЗК", м. Жовті Води;
  • Насоси фірм EBARA CORPORATION, запчастини до насосів і турбін Shin Nippon Machinery Co., LTD. для ВАТ "ДніпроАЗОТ", м. Дніпродзержинськ;
  • І багато іншого.

Детальнішу інформацію про компанію ENCE GmbH, її представництва і обладнання, яке постачається, можна подивитись на сайті www.ence.ch у відповідних розділах.

Якщо у Вас з’явились додаткові питання, то співробітники представництва ENCE GmbH завжди будуть раді відповісти на них по телефонах, зазначеним в розділі "КОНТАКТИ".
Чекаємо ваших дзвінків!

З повагою,
Представництво ENCE GmbH.

ENCE GmbH, Switzerland / ENCE gmbH, Schweiz / ЭНЦЕ ГмбХ, Швейцария © ENCE GmbH