Про компанію ENCE GmbH

ENCE GmbH це інжинірингова компанія, яка динамічно розвивається і спеціалізується на постачанні широкого спектру промислового устаткування для хімічної, гірничо-збагачувальної і металургічної галузей.

Однією з цілей компанії ENCE GmbH є підвищення оперативності роботи з Замовниками та надання їм максимально високого рівня сервісу. Для здійснення цієї ідеї в 2003 році, спільно з компанією ТОВ "ІНТЕХ СА", було відкрито представництво ENCE GmbH / Україна, яке представляє інтереси головної компанії на території України та Республіки Білорусь. Географічна близькість до Замовників посприяла не лише збільшенню ефективності "зворотного зв'язку" з ними, але й надала можливість пропонувати Замовникам постачання промислового обладнання на більш привабливих умовах (DDP).

Девіз роботи представництва ENCE GmbH: передове і якісне обладнання, сучасний сервіс, перевірені передові технології і найкоротші терміни виконання замовлень.

Спеціалісти представництва ENCE GmbH/Україна та компанії ТОВ «ІНТЕХ СА» Київ зможуть підібрати оптимальний варіант і надати конкурентно спроможну пропозицію по широкому спектру обладнання:

Повний перелік промислового обладнання, яке постачається компанією ENCE GmbH можна переглянути тут.

Накопичений досвід роботи представництва ENCE GmbH дозволяє вирішувати найскладніші завдання наших Замовників, а висококваліфікованим спеціалістам – запропонувати в найкоротші терміни оптимальні для Замовника рішення або надати технічну консультацію з питань, що становлять інтерес. За час роботи на території України представництво ENCE GmbH встигло зарекомендувати себе як надійний постачальник не тільки якісного обладнання і запчастин, але й ефективних технологічних рішень як на окремих етапах виробництва, так і у виробничому комплексі загалом.

На даний момент представництво ENCE GmbH працює з багатьма промисловими підприємствами України, з переліком яких Ви можете ознайомитись на цій сторінці

З останніх поставок представництва ENCE GmbH виділимо тільки ті, що наглядно демонструють широку сферу діяльності компанії:


Шиберні засувки для ВАТ "Полтавський ГЗК" Встановлені на фабриці збагачення в технологічному процесі виробництва залізорудного концентрату.
Шиберні засувки DN1000 з гідроприводами для ВАТ "Полтавський ГЗК" Використовуються для аварійного перекриття потоку шламу в процесі його гідротранспортування до шламонакопичувачів.
Ущільнення плаваючого даху резервуару для зберігання нафтопродуктів. Використовується для захисту від будь-якого впливу в процесі експлуатації, в тому числі від атмосферних опадів. Система водоспуску. Замовник - АТ "Укртатнафта".
Комплект вогнетривких матеріалів печі Н-101 для установки "Детол" (ВАТ "НАФТАН", Республіка Білорусь) Інертні керамічні кулі для ВАТ "НАФТАН", Республіка Білорусь

Крім цього, представництво ENCE GmbH здійснило постачання наступного обладнання:

  • Насоси в цех капролактаму і в цех амоніаку для ВАТ "АЗОТ", м. Черкаси;
  • Напівзанурювальні насоси для перекачування рідкої сірки і буровий інструмент для ДП "Північний ГЗК", м. Жовті Води;
  • Насоси фірм EBARA CORPORATION, запчастини до насосів і турбін Shin Nippon Machinery Co., LTD. для ВАТ "ДніпроАЗОТ", м. Дніпродзержинськ;
  • І багато іншого.

Детальнішу інформацію про компанію ENCE GmbH, її представництва і обладнання, яке постачається, можна подивитись на сайті www.ence.ch у відповідних розділах.

Якщо у Вас з’явились додаткові питання, то співробітники представництва ENCE GmbH завжди будуть раді відповісти на них по телефонах, зазначеним в розділі "КОНТАКТИ".
Чекаємо ваших дзвінків!

З повагою,
Представництво ENCE GmbH.


Сообщить об ошибке на сайте ENCE GmbH, Switzerland / ENCE gmbH, Schweiz / ЭНЦЕ ГмбХ, Швейцария © ENCE GmbH